Немає де тренуватися: випускник Володимир-Волинського педколеджу створив боксерський клуб на покинутому заводі

випускник Володимир-Волинського педколеджу створив боксерський клуб на покинутому заводіДмитро Куць – випускник Володимир-Волинського педагогічного коледжу, а також вихованець та тренер місцевого клубу «Любарт». Повернувшись у своє рідне смт. Заболоття Ратнівського району, він загорівся бажанням відкрити спортивну секцію з боксу. Проте, зіткнувшись з перешкодами, вирішив не здаватися.

Повідомляє БУГ.
Як розповідає хлопець, в смт є музична школа, але хлопці хочуть займатися спортом. Малеча, яка ходить в місцеву школу, бокс бачила тільки у відео на телевізорі чи телефоні. Звісно, вболівали за Усика. Займатися боксом забажали хлопчаки від 6-ти років і підлітки.
Дмитро говорить, що спочатку його ідею про відкриття спортивної секції підтримала місцева влада, але виявилося, що це тягне за собою багато проблем. З часом хлопець зрозумів, що ніхто нічого не робитиме, якщо він сам цього не зробить.
“Спортом можна займатися і на вулиці, це не важливо, аби було бажання”, – говорить Дмитро.
Зараз він тренується сам і тренує близько двох десятків дітей і підлітків у занедбаному приміщенні колишнього деревообробного заводу.
Хлопці назвали свій клуб “Брат“. У нього навіть є сторінка у соцмережі, яку веде Дмитро.
“Батьки приводять просять… Що треба – готові допомагати. А я треную просто так, не за гроші“, – розповідає хлопець.
Так заболотівські боксери тренуються вже близько місяця. Вже з’явилися і перші досягнення вихованців Дмитра. Нещодавно вони взяли участь в боксерському турнірі у селі Зимне Володимир-Волинського району та привезли додому перші місця.
На порозі зима, а тому хлопці займаються активно, поки є час і можливість.
“Ми стараємося довести, що клуб – це не тільки місце тренувань, а й єдність команди, спільні, прагнення до зростання. Друзі, покажемо собі та іншим, що маючи велике бажання та трішки креативу можна втілювати свої ідеї , не зважаючи на перешкоди“, – пише Дмитро на сторінці клубу у фейсбуці.

 

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>