Нардеп Ігор Гузь закликав волинську молодь бути активною, адже саме від неї залежить майбутнє України

molodizhniy-tsentr-300x225На цьому він наголосив під час заходу на тему «Стратегії розвитку молодіжних центрів Волинської області» у Луцьку. Захід відбувся за підтримки Програми Рада від USAID та за участі громадських діячів, заступника міністра молоді та спорту, народних депутатів України.
До слова, Ігор Гузь половину свого життя займався розвитком молодіжного руху: є засновником Всеукраїнської молодіжної організації «Національний Альянс» та головою організаційного комітету фестивалю українського духу «Бандерштат» . Ігор Гузь відзначив Захара Ткачука, директора Молодіжного центру Волині, який є провідним лідером молодіжного руху в нашій області.
«Разом із заступником міністра молоді та спорту України Олександром Яремою разом були в одному молодіжному русі. Сьогодні є багато людей, які були разом із нами в громадській діяльності, і вже у 35-40 років вони керують державою!» – додав нардеп.
Також наголосив, що сьогодні багато молоді мріє про життя за кордоном: «Якщо частина з цих людей, які тут є зараз, поїде за кордон, країна не матиме перспективи!»
Він поінформував, що вже цього літа відбудеться три цікавих події та запросив на них присутніх: (4-6 серпня) Бандерштат – фестиваль українського духу , також 19-20 серпня вперше у місті Володимирі-Волинському – Фестиваль «КНЯЖИЙ», а 26-го серпня на Поліссі -Polissia Challenge Cup 2017 – змагання з крос-триатлону .
Прес-служба народного депутата України

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>