Найнеприємніше дивитись на те, як робляться сосиски і політика

Багато хто з тих, хто підтримував Савченко морально, вимагав її звільнення, або сотворив з неї кумира, тепер почуваються ніяково і навіть не хочуть згадувати про це – соромно стало після «Майдан і Антимайдан стояли за одні цінності». Як то кажуть, вони думали що заяви Савченко по Донбасу – то вже дно, але знизу постукали.

Але насправді соромитись не має чого – тоді всі підтримували українського солдата, який був в полоні ворога. Це обов’язок всіх адекватних громадян своєї країни. І надалі треба це робити стосовно інших.

А тепер Савченко є звичайний політик, а з політиками в Україні нарешті навчились говорити так «по-свойськи» і називати речі своїми іменами. І це правильно – вони ж наші слуги.

Головне всім зробити для себе висновок  - що таке політика і не соромитись відкрито говорити про політиків, якщо вони раптом вас розчарували – ви ж їм зарплату платите. Відомий київський журналіст так і зробив – після прес-конференції Савченко сказав наступне: «Віра, Надія, піз..ць». Правильно сказав.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>