Нагороджено переможців акції «Літо з порталом «Місто вечірнє»

DSC_0216Найкращими блогерами визнано Григорія Горотя, Андрія Кандибу та Ярославу Вознюк.
25 вересня у затишному залі ТКЦ «Княгині Ольги» відбувся фінал акції «Літо з порталом «Місто вечірнє». Упродовж чотирьох місяців, з 15 травня по 15 вересня, ми запрошували всіх користувачів мережі Інтернет заходити на відкритий сайт нашого видання та брати участь в оголошеному конкурсі на звання найактивнішого блогера. І ось настав час підбивати підсумки.
Ведучі заходу Юлія Гордієнко-Архіпова та Олександр Борис зазначили, що, живучи у сучасному суспільстві, наповненому інформаційними технологіями, кожен із нас знає і розуміє поняття «блог» та «блогерство». А люди, які є авторами блогів, називаються блогерами.
При підбитті результатів конкурсу до уваги бралися як кількість блогів, розміщених на нашому оновленому порталі, так і коментарів до публікацій. За умовами, один блог дорівнював 15 балам, а один коментар, в залежності від обсягу, – від 0,5 до 2-х балів. Отже, за підсумками ІІІ місце посіла Ярослава Вознюк, яка набрала 40,5 балів. Друге місце виборов Андрій Кандиба (131,5 бали). І абсолютним переможцем з результатом 427 балів став перший блогер у нашому місті Григорій Гороть.
На відміну від журналістів, які висвітлюють різноманітні події у різних аспектах життя, пишуть розповіді про людей, блогери діляться з читачами власною думкою про те, що їх хвилює найбільше.
Так Ярослава Вознюк писала свої спостереження стосовно життя у нашому древньому місті. Почала з маловідомих сторінок історії часів ІІ Світової війни, а згодом свої думки перенесла у сучасність, розмірковувала про політику держави, зміни в уряді, політичну ситуацію у місті та районі.
Андрій Кандиба розповідав, якими шляхами ми рухаємося до Європи та чи готові до цього наші містяни. Лейтмотивом усіх цих публікацій стала фраза: «Починати треба з себе». Також Андрій виставляв на обговорення наших користувачів теми, які не могли залишити байдужими пересічних громадян. Це проблема щеплень, яка не вирішується уже протягом багатьох років, проблема халатності лікарів і загалом медичного обслуговування. Блогера хвилює і проблема влаштування дітей у садочки.
Найбільше дискусій розгорнулося навколо публікацій нашого переможця Григорія Горотя, який розглянув найгостріші проблеми у державі та нашій армії. Не оминув Григорій теми рідного міста і району, починаючи від транспортного сполучення, перейменування вулиць, розвитку туризму, дискутував про місцеву Інтернет-спільноту. Будучи правозахисником, блогер давав чимало корисних юридичних порад з питань мобілізації, для самих мобілізованих та членів їхніх сімей.
Усі троє переможців нагороджені дипломами та цінними подарунками від наших спонсорів – магазину «Техніка» (керівник Костянтин Зінкевич), комп’ютерного сервісного центру «Смарт груп» (керівник Олександр Бігун), ТзОВ «3К» В’ячеслава Карпюка» та ТКЦ «Княгині Ольги» (керівник Оксана Веремчук). Замість Андрія Кандиби, який не зміг прийти, відзнаку отримала його дружина Олена, яка є співавтором дописів, розміщених на нашому порталі. Крім цього, особисто від себе господиня закладу, де відбувався захід, Оксана Веремчук переможцям подарувала дисконтні картки, а всім присутнім – сертифікати на безкоштовний вхід на дискотеку і 5-відсоткові знижки у барі, які діятимуть постійно. Особливою частиною вшанування наших блогерів став вірш, написаний про них та їхні публікації журналісткою нашої газети Антоніною Булавіною. Приємно, що зустріч користувачів порталу проходила у формі дружнього спілкування за філіжанками ароматної кави.
Акція продовжується!
На завершення зустрічі було оголошено приємну новину. Рішенням редакційної ради акція з надання широкого поля для Інтернет-користувачів з автентичною думкою триватиме й надалі. Портал «Місто вечірнє» залишатиметься відкритим для всіх. Лише з розділами оголошень та відеоматеріалів можна буде ознайомитися, оформивши активну підписку. Отже, сайт нашого видання живе, і ми сподіваємося, що кількість користувачів збільшуватиметься з кожним днем. Тож запрошуємо до співпраці. Не бійтеся висловлювати свої думки, долучайтеся до участі у конкурсі!
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>