На заваді вступу до навчального закладу може стати невдалий директорський підпис

устилугЦього року випускники Устилузької ЗОШ І-ІІІ ступенів, зокрема ті, які закінчили 9-ий клас, зіштовхнулися з досить неочікуваною проблемою. Отримавши свідоцтва про базову загальну середню освіту, дехто з них відвіз документи у навчальні заклади: коледжі та ліцеї. На місці виявилось, що приймальні комісії відмовили таким абітурієнтам, оскільки директорський підпис на пластиковому документі і на додатку був різним. Особливо складно довелося тим, хто подавав документи в навчальні заклади обласних центрів.
Та й справді, досить поглянути на фото, як складається враження, що підписи робили різні люди. Чи то через неуважність, чи через недбальство директора школи Івана Гоцика декілька випускників і їхніх батьків отримали паперову тяганину, а отже, витратили чимало нервів і часу. Хтозна, наскільки більше було б таких прикрих ситуацій, якби після 9 класу вирішили вступати всі учні. Батьки, з якими вдалося порозмовляти, кажуть, що ситуація врегульована – їм видали нові документи. Отже, абітурієнти готуються до вступних іспитів. М’яко кажучи, дивно, що така ситуація могла виникнути у директора, який подібних документів вже не одну сотню підписав.
Тетяна Корнійчук, м.Устилуг

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>