На вулиці Луцькій виправляють помилки

ЛУЦЬКАУ Володимирі на вул.Луцькій, де минулого року поклали новий асфальт, сьогодні виконують роботи з підняття люків до рівня асфальтного покриття, – інформує Буг. – Питання про підняття люків порушувалося міською владою ще минулого року, одразу після вкладання асфальту. Тепер підрядник виправляє помилки. Нагадаємо, що замовник робіт – Служба автомобільних доріг Волині, оскільки дорога Устилуг-Луцьк має державне значення.
“Минулого тижня була зустріч з Анатолієм Посполітаком, керівником Служби автомобільних доріг у Волинській області. Ми обговорили хід робіт на дорогах державного значення, які йдуть через місто. Вже сьогодні проводяться роботи на вулиці Луцькій і Данила Галицького. З минулого року нас турбувало питання підняття люків. Рівень люків не було витримано. Зараз також закінчується тендер по проводенню робіт з нанесення сучасної пластикової розмітки на вулиці Луцькій”, – розповів перший заступник міського головиЯрослав Матвійчук.
Також Ярослав Матвійчук зазначив, що є проблема по ремонту Устилузької вулиці. Так планувалося провести ремонт за гроші польського кредиту, але поки питання не вирішується. Скоріше за все, дорога робитиметься, але наступного року і за державні кошти. Проте, для водіїв є й приємна новина.
“Закладається серйозний фінансовий ресурс на ремонт кільця зі сторони Устилуга. Ми надіємося, що скоро відбудеться тендер і відповідні роботи будуть проведені у цьому році”, – повідомив Ярослав Матвійчук.
Підготувала Міла Сергєєва

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>