НА ВОЛИНІ ВИЛУЧИЛИ ПІДАКЦИЗНИХ ТОВАРІВ НА МАЙЖЕ 15 МІЛЬЙОНІВ

1Протягом року податківці виявили 227 порушень, пов’язаних із підакцизними товарами: у рамках судових проваджень області вилучили таких товарів на суму 14,7 мільйона.
Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації 11 вересня – інформують Волинські новини.
Протягом січня-липня фіскали виявили 227 порушень законодавства у результаті перевірок. Про це повідомив заступник начальника ГУ ДФС України у Волинській області Віталій Чуй. Встановили 88 фактів торгівлі без наявних ліцензій, 9 фактів зберігання підакцизної продукції без марок встановленого зразка. У результаті цієї роботи судові органи ухвалили рішення про конфіскацію підакцизних товарів на суму 6,1 мільйона гривень.
Окрім того, в рамках кримінальних проваджень вилучили таких товарів на суму 14,7 мільйона (зокрема, спирту – на 5 мільйонів, тютюнових виробів – на 7 мільйонів, транспортних засобів – на 2 мільйони, паливно-мастильних матеріалів – на 0,7 мільйона).

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>