На володимир-волинському ринку з’явилися мандаринки

мандаринкиТак повелося, що з першим мандариновим запахом люди починають виглядати справжню зиму з холодними морозами та заметілями. У дітей ці фрукти асоціюються зі святим Миколаєм та новорічними святами. Без сумніву, мандарини у зимовий період посідають особливе місце.
Закономірним став факт появи цих цитрусових у крамницях та на ринках з приходом перших приморозків та похолодання. Нещодавно соковиті мандаринки з’явилися і на продовольчому ринку міста Володимира-Волинського. Проте сьогоднішні ціни, у порівнянні з минулорічними, справді кусають.
-В основному на нашому ринку за кілограм мандаринів продавці просять від 20 до 35 гривень, залежно від того, звідки привезені фрукти. Дешевшими є цитрусові з Туреччини, дорожчими – з Італії та Іспанії. На вигляд вони майже нічим не відрізняються. Хіба що турецькі мандаринки мають трохи світліший (жовтуватий) колір. А от щодо смакових особливостей, то тут вже на любителя: хто надає перевагу солодким продуктам, тому слід звернути увагу на іспанські чи італійські сорти, а для любителів кислуватого – краще підходять турецькі, – розповіла продавець фруктів Віра Грабарчук.
За словами жінки, люди охоче купують заморські фрукти (принаймні у неї). Від постачальника отримали вже декілька партій цього товару.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>