На розвиток Поромівської громади Ігор Гузь посприяв залученню з держбюджету понад 3,5 млн грн

Mlynyshche-1У шести селах Поромівської об’єднаної громади працювали помічники народного депутата Ігоря Гузя – Андрій Бокоч і Тетяна Азаркевич. Вони разом із головою ОТГ Євгенієм Недищуком побували на об’єктах, куди парламентар залучив кошти державного бюджету.
Про це інформує БУГ посилаючись на пресслужбу Ігоря Гузя.
Як приклад – у Іванові мешкає всього 60 осіб. Для їхніх потреб встановили альтанки, щоб людям було де збиратися і з комфортом проводити час.
Працюючи в окрузі, як правило, парламентар зустрічається з трудовими колективами різноманітних установ. Завжди цікавиться їхніми потребами й перспективами розвитку. Після однієї з таких зустрічей у Верхнівський заклад дошкільної освіти «Сонечко» закупили нові меблі – сучасні парти, шафи, стільчики та полички для іграшок. Кошти на ці потреби за його поданням спрямували з державного бюджету.
Працюючи в Поромівській ОТГ, помічники також оглянули дитмайданчик, встановлений у селі Лежниця.
Допоміг нардеп і з проведенням капітального ремонту даху загальноосвітньої школи І ступеня у селі. Він добився, щоб на ці роботи уряд виділив 100 тисяч гривень.
Дітвора села Михалє на Іваничівщині своє дозвілля залюбки може проводити на новенькому дитячо-спортивному майданчику. Однак це не єдиний внесок парламентаря у розвиток села. У 2016 році за ініціативи депутата у ньому реконструювали вуличне освітлення.
Оскільки розвиток спортивної інфраструктури – у пріоритеті роботи парламентаря, він сприяв, аби за кошти державної казни встановили дитмайданчик і в одному з найменших сіл громади – Млинище.
А в Петровому віднедавна нові елементи благоустрою – альтанки. Їх встановили біля каплички, поблизу святого джерела, куди часто приходять паломники. Та й для місцевих жителів дуже зручно.
Загалом, за 5 років роботи Ігоря Гузя у Верховній Раді, йому вдалося залучити на соціально-економічний розвиток Поромівської громади понад 3 500 000 гривень.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>