На митному посту “Устилуг” перевірили готовність до реагування на коронавірус

IMG_459826 лютого перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук спільно із заступником голови Волинської облдержадміністрації Світланою Мишковець, перебуваючи на митному посту “Устилуг”, проаналізували готовність до реагування на поширення коронавірусу.
Повідомляють на сайті міської ради.
Волинянам не варто панікувати із приводу поширення коронавірусу за кордоном, однак слід бути на сторожі, вважає заступниця голови Волинської ОДА Світлана Мишковець. Спільно із Ярославом Матвійчуком готовність до викликів з виявлення захворювання перевірили на митному посту “Устилуг”, де сьогодні проводяться усі необхідні профілактичні процедури.
З огляду на загрозу українські прикордонники отримали необхідне обладнання – лазерні термометри – для вимірювання температури у громадян. Тут, зокрема, є приміщення, де може перебувати людина, яка повернулася з-за кордону та у якої виявлено ознаки вірусу.
Перший заступник міського голови повідомив, що лікарня у Володимирі-Волинському готова до госпіталізації хворих із підозрою на коронавірус.
“На запрошення керівництва ОДА перевіряємо пост “Устилуг” щодо готовності до ситуацій інфекційного характеру. В нашому місті функціонує територіально-медичне об’єднання, яке, фактично, обслуговує цю територію. У випадку виявлення вірусу ми готові розгорнути 65 ліжко-місць в медзакладі та виділяти кошти на захисні засоби з резервного фонду. Уже проведені відповідні навчання персоналу”, – зазначив Ярослав Матвійчук.
На пункті пропуску запевняють, що готові до чітких дій стосовно тих загроз, які можуть бути спричинені вірусом.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>