Можуть заборонити міжміським автобусам посадку пасажирів на зупинках

---------12У Володимирі-Волинському можуть заборонити міжміським автобусам проводити посадку чи висадку пасажирів на міських зупинках.
Усе через те, що міжміські автобуси створюють затори поблизу зупинок та заважають міським маршруткам перевозити пасажирів.
Особливий акцент поставлять на заборону зупинок автобусів, які курсують у міжнародних напрямках, зокрема в напрямку Польщі. Вони є одними з найбільших за своїми розмірами, тому такий автобус може блокувати під’їзд міської маршрутки до зупинки.
Начальник управління ЖКГ Володимир-Волинського виконавчого комітету Віктор Фіщук розповів, що правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту затверджені відповідною постановою Кабінету міністрів України від 18.02.1997 року N176. Згідно цих правил, перевезення поділяються на міські (в межах населеного пункту) – організовує виконавчий комітет, а саме на конкурсі визначає перевізника, затверджує маршрут, встановлює зупинки і ціни на проїзд; міжміські і приміські в межах області – обласна державна адміністрація; Міжміські і приміські за межами області та міжнародні – Мінінфраструктури. Згідно п.28 Правил, – місцями зупинок автобусів на приміських, міжміських та міжнародних маршрутах є виключно автостанції.
“Крім автостанцій, такі автобуси можуть зупинятися на міських зупинках за умови погодження виконавчим комітетом таких зупинок в паспорті маршруту. Наразі жодних погоджень виконкомом на міжнародні маршрути не надавалося. Тому виконавчий комітет звернувся до Укртрансбезпеки з проханням провести рейдову перевірку по місту усіх транзитних перевізників щодо порушень вимог вищевказаної постанови”, – наголосив Віктор Фіщук.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>