Майстер-клас із соломоплетіння Від Валентини Якимович

Якимович 2Запрошує «Українське коровай-сузір’я» гостей і на низку майстер-класів, серед яких виготовлення унікальних прикрас – гердан, майстер-клас із гончарства, розмальовування медового пряника, хусткування та соломоплетіння.
Так з азами соломоплетіння познайомить Валентина Якимович. Пані Валентина проживає в с. Соловичі Турійського району. За фахом вона вчитель, але чарівний блиск соломи вабив майстриню віддавна, тож навчає своїх учнів не лише азам науки, а й соломоплетінню та народній флористиці у студії «Поліське золото», яка діє при ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Соловичі.
Своїми роботами вона прославила Турійщину далеко за її межами. Роботи Валентини Петрівни експонувалися на виставках у Києві в Українському домі, Волинському краєзнавчому музеї та в музеях Луцького замку. Також майстриня щороку бере участь у Різдвяній майстерні, що працює у Луцьку напередодні Різдва.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>