Людина, яка присвятила себе жертовності

3 (2)Костянтин Зінкевич – людина, відома у нашому місті як успішний бізнесмен, активний волонтер, депутат обласної ради, голова ГО «Активіст». Це особистість з чіткою громадянською позицією, із власним розумінням вирішення проблем і баченням майбутнього.
Народився Костянтин у Володимирі-Волинському, тут навчався і розпочав свій трудовий шлях. Здобув дві вищі освіти за спеціальностями «Радіофізика та електроніка» і «Менеджмент готельного бізнесу». Коли піднявся Майдан,  Костянтин був активним учасником подій. Відкривши власну сторінку у «Фейсбуці», висвітлював реальну картину того, що відбувалося у Києві.
Анексія Криму та початок військових дій на сході держави змусили Костянтина Зінкевича переосмислити те, що відбувається, і з березня 2014 року він розпочав свою волонтерську діяльність. У пам’яті ще зовсім свіжі ті дні, коли зібрав однодумців, друзів, у колі яких обговорили питання про незадовільний стан нашої армії, котра має захищати Вітчизну. І відразу вирішили, що допомога армії – це справа честі насамперед тих людей, які займаються підприємницькою діяльністю. Звернулися до командування 51-ої бригади і запропонували свою допомогу. Довіра між комбригом і волонтерами встановилася відразу. Першочерговим завданням став ремонт техніки. За півтори доби полагодили одну машину і ще з більшим завзяттям взялися за іншу. Окрилила допомога самих військових, а також небайдужих людей. Підприємці вкладали в ремонт власні кошти, а також кошти тих, хто прагнув підтримати армію.
А далі почався новий етап волонтерської діяльності, уже безпосередньо пов’язаний з поїздками у зону АТО. Костянтину Зінкевичу випала нелегка місія – приносити родинам трагічну звістку про загибель дорогої людини, а інколи – привозити труну з тілом загиблого.
Об’єднання «Активіст», яке  очолює Костянтин Зінкевич, і нині допомагає бійцям тепер уже 14-ої ОМБр та їхнім сім’ям. Закуплено 20 автомобілів, з допомогою німецьких спонсорів придбано для танкістів комбінезони, що не горять. Нещодавно представники об’єднання відвідали українських бійців, які після поранення лікуються у Гамбурзі.
-Я так поринув у волонтерство, що забув про власний бізнес, – зізнається пан Костянтин, – тепер налагоджую втрачене, щоб знову допомагати нашій армії.
За активну участь у шляхетній волонтерській справі Українська автокефальна церква нагородила Костянтина Зінкевича медаллю «За жертовність», а 2015 року  бізнесмен увійшов у номінацію «Людина року».
Валентина Рудь, слухач факультету журналістики Університету ІІІ віку

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>