Лицарський турнір – оце так драйв!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУсім, від малого до великого, було цікаво подивитися лицарський турнір, у якому змагалися бійці зі Львова, Івано-Франківська, Бродів та Луцька. Видовище було захопливим. Здавалося, що лицарі, зійшовшись у двобоях, справді б’ються на ураження. Як повідомив ведучий дійства, під час турніру використовувалися справжні, тільки не наточені мечі ХV століття. А металеві обладунки – копії автентичних. Один такий костюм коштує від тисячі доларів. А важать шати щонайменше 25 кілограмів.
Учасники турніру показали бої з мечами і щитами та без щитів у закритих пластинчастих латах. Також продемонстрували різноманітні прийоми боїв на ураження, описані, як не дивно, монахами у спеціальних підручниках ХІV століття. Під час турніру можна було дізнатися й про цікаві історичні факти, пов’язані з лицарськими боями.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>