Лісомисливське господарство отримає дозвіл на викиди забруднюючих речовин

35418ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» оголошує про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства. Його спеціалізація – ведення лісомисливського господарства та лісозаготівля. Адміністративне приміщення знаходиться за адресою: Волинська область, м.Володимир-Волинський, вул.Ковельська, 130.
Повітря на підприємстві забруднюють викиди від спалювання дров у котлі АТОН (Р=20 кВт): оксиди азоту (у перерахунку на діоксид), оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, парникові гази: діоксид вуглецю, оксид діазоту, НМЛОС, метан.
Концентрація забруднюючих речовин, визначена на основі фактичних та розрахункових потужностей викиду, у приземному шарі атмосферного повітря на межі житлової забудови не перевищує гранично допустиму. За своєю діяльністю підприємство не може бути небезпечним джерелом впливу на навколишнє середовище.
Із зауваженнями і пропозиціями звертайтеся у Володимир-Волинську райдержадміністрацію упродовж місяця з дня публікації.
Дмитро Войтюк, директор ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство»

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>