КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” проводить перерахунок плати за послуги теплопостачання за лютий 2020 р. в сторону зменшення

cIOX0pV4mAUNldBaO0y70qeMa9IRzqrjuA6I6lEqВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 р. № 1082 “Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу”, КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” повідомляє про перерахунок плати в сторону зменшення за лютий 2020 року за послуги з централізованого опалення (на 22,2%) та централізованого постачання гарячої води (на 20,7%) для населення.
Повідомляє сайт міської ради.
Підставою для проведення перерахунку є зменшення ціни природного газу порівняно з ціною, яка врахована в тарифах. Так, ціна природного газу у лютому 2020 року становить 3948,00 грн./тис.м3 без ПДВ (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу).
У діючих тарифах врахована ціна природного газу 6235,51 грн./тис.м3 без ПДВ.
Сума перерахунку для споживача (С) визначається за формулою: С = (1 – К) х П, де К – коефіцієнт перерахунку, П – плата за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, визначена у відповідному місяці за діючими тарифами.
Коефіцієнт перерахунку за лютий 2020 року:
– плата за послугу з централізованого опалення: К = 0,778 (зменшення нарахування на 22,2%)
– плата за послугу з централізованого постачання гарячої води: К = 0,793 (зменшення нарахування на 20,7%)
Зауважуємо, що перерахунок плати за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води проведено лише по складовій зменшення ціни на природний газ, без урахування зростання інших складових тарифу.
Повний розрахунок збитків підприємства в результаті такого перерахунку буде проведено після закінчення опалювального сезону, – повідомляють в КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>