Кожен першокласник району отримає для навчання LEGO «6 цеглинок»

maxresdefaultНещодавно Волинська область отримала набори LEGO «6 цеглинок».
За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА, 27 липня очільниця освіти району Оксана Бігун доставила їх у школи, що знаходяться в підпорядкуванні відділу: в Хобултівську, Микуличівську та Березовичівську. З 1 вересня такий набір отримає для навчання в школі кожен першокласник в Україні. Всі конструктори надаються The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України.
Планується, що конструктори LEGO застосовуватимуться як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання. На сайті МОН розміщено два методичні посібники, в яких детально пояснюються методики навчання дітей за допомогою конструкторів. Вони можуть бути цікавими не лише для вчителів (до речі, вчителі вже пройшли відповідне навчання), а й для батьків дітей раннього шкільного віку.
Підготувала Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>