Коротко про події у місті

luga_eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3На оперативній нараді у міського голови 19 червня повідомлялося, що розпочинаються роботи з очистки річки Риловиці. Петро Саганюк доручив створити робочу групу з обстеження річок Риловиця і Смоча на предмет незаконних каналізаційних стоків.
Наближається час реалізації освітньої та медичної реформи, тому тут особливо треба бути уважними профільному управлінню виконкому та територіальному медичному об’єднанню, – зазначив міський голова.
З великими потугами, але йде до завершення будівництво 44-квартирного житлового будинку для військовослужбовців, і є надія, що будинок буде зданий в експлуатацію найближчим часом.
Піднімалося питання, зініційоване членами молодіжної ради, щодо повернення місту історичної назви “Володимир”. Петро Саганюк зазначив, що треба провести громадські слухання і почути думку більшості громади.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>