Контрабандні схеми Володимира-Волинського знову покажуть на всю країну

Знову Володимир-Волинський в центрі уваги! Завтра 25 квітня о 20:30 наше маленьке містечко в черговий раз «прославиться» на всю країну! Журналісти «Секретних матеріалів», що на каналі 1+1, обіцяють показати на прикладі Володимира як в прикордонних містечках процвітає незаконна торгівля підакцизними товарами, а саме місто перетворилося на перевалочну базу контрабандистів. Чому місцева влада не хоче боротися з цим,знаючи усі імена та схеми.
Як розповідається в анонсі програми, журналістам вдалося потрапити на борт «сигаретних рейсів» і побачити контрабандну кухню. Також вони обіцяють показати у сюжеті як українська митниця всього за 20 гривень готова закрити на все це очі.
Нагадаємо, що цим же журналістам раніше вдалося поспілкуватися із міським головою Петром Саганюком. Завтра уся країна зможе переглянути цей діалог.

3 thoughts on “Контрабандні схеми Володимира-Волинського знову покажуть на всю країну

 1. Людмила

  ІЗдять, в основному, пенсіонери.Отож, хай держава забезпечить іх достойною пенсією, тоді вони в це лайно не лізтимуть! Бо хіба за 1тис400 грн. в місяць можна вижити?!!!!

  Reply
  • Біянов Олексій Post author

   Тут я з Вами згідний, але лише частково! Щоб щось у нас стало краще, потрібно і нам діяти!!!
   Але ще хочу добавити, що сюжет не про пенсіонерів, а про владу, яка довела пенсіонерів до такого, про організаторів контрабанди, які теж наживаються на тих самих пенсіонерах!

   Reply
 2. Тая

  Олексій правий. Громада, вибачте, але тупо мовчить- йде дерибан, йде контра, вседозволеність мерського гадюшника зашкалює. а нормальних людей, що добиваються і тим же пенсіонерам, безробітним,і підтримати нікому. От прийдуть вибори і попруть доружно голосувати за тих же бариг, і як майдан був, то далеко не всі там були, і пальцями крутили , і далі тільки жалітимуться Тому, хто не байдуждий- той має керувати містом. А отих усіх з міськради – геть на смітник історії.

  Reply

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>