Кількість українських кафе та ресторанів у Польщі збільшується

670x400-shynok-authentic-ukrainian-cuisine-20Зростає кількість українських поляків, які прибувають з країни над Дніпром до країни над Віслою. Сьогодні більше пишуть про донбаських поляків, польський уряд яких вивіз у середині січня із зони бойових дій на Вармію і Мазури. Але, в Польщі вже проживає певна кількість українців польського походження, які самостійно прибули до Польщі і вже інтегруються в суспільство, принаймні в його бізнес-середовище. У новій країні буває по-різному, але той, хто має добру ідею для ведення бізнесу і ще й до того досвід роботи в Україні, той може досягти уcпіху і в новому оточенні.

Про новий український ресторан у приморському місті Ґдиня у Польщі вже добре знають. Адже, польські і навіть німецькі ЗМІ не раз писали про нього у зв’язку з наліпкою на вхідних дверях закладу харчування з інформацією про те, що прихильників Путіна обслуговувати тут не будуть. Цьому закладу харчування всього п’ять тижнів, розташований він на головній вулиці міста, а на відсутність відвідувачів його власники не нарікають. Назву він має “Мала Україна”.

Пані Вікторія Сікерко займалася ресторанним бізнесом на Черкащині. Предки чоловіка – поляки, тож він хотів повернутися на батьківщину. Коли вирішили відкривати український ресторан, конкурентів у власників не було. Але пізніше почули у Ґдині про ще один. Як каже господиня, табличкою “вхід прихильникам Путіна заборонено”, прославитися не хотіли. Але це їхня позиція.

В українському ресторані поляки замовляють борщ, цікавляться що таке пельмені. Зараз у ресторані працює кухар з України

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>