Календар городника на 2017 рік

kalendarogorodnikaМісячний календар висаджування та посіву на 2017 рік для любителів-городників – путівник знань з далеких часів. Він повідомляє, яка на даний момент фаза Місяця і яка буде в найближчі дні. Він підказує, який із днів сприятливий для висаджування овочів та фруктів, пересаджування дерев і чагарників, поливу та іншого.
Відомо, що кожна травинка народилася під певним знаком Зодіаку, і залежно від того, під яким знаком їй судилося народитися, вона і буде рости відповідним чином. А супутник нашої планети у певні дні допомагатиме їй у зростанні, а в якісь – сповільнить її розвиток. Так само відбувається і з тими рослинами, овочами, фруктами, деревами та чагарниками, які висаджує на свою землю городник.

Рисунок1nnnn
Враховувати місячні фази обов’язково!

Напевно, у вас не завжди буде можливість зайнятися своїм городом у зазначені дні місячного календаря на 2017 рік. У таких випадках можна сіяти або садити й в інші дні, але обов’язково дотримуйтеся місячних фаз:
-у дні молодика і повного місяця не можна займатися садовими і городніми роботами;
-не варто у знаках Водолія і Лева сіяти насіння або висаджувати розсаду;
-у дні, коли місяць переходить з одного зодіакального знака в інший, теж не потрібно нічого сіяти – рослини не будуть повноцінно розвиватися.
Знаючи про нюанси висаджування рослин у місячні періоди, можна домогтися хорошого врожаю, але обов’язково враховуйте наступне:
-плоди (морква, картопля, буряк, редька та інші) потрібно садити в ті дні, коли місяць зменшується;
-плодові та листові рослини (помідори, перець, баклажани, капуста, петрушка, кріп та інші) слід висівати у дні, коли йде зростання Місяця.

Сприятливі дні для роботи з рослинами і ґрунтом у 2017 році

У місячному посівному календарі на 2017 рік уже враховані місячні фази, проходження світила в зодіакальних знаках, як і перераховані найсприятливіші дні для висаджування та посіву рослин. Місячний календар підкаже городникам, в які дні слід садити ту чи іншу культуру, в ньому зазначені як сприятливі, так і несприятливі дні цього року для пересаджування і посіву овочів.
Календар городника на 2017 рік допоможе краще спланувати посівний графік висаджування рослин на своєму городі чи дачній ділянці. Городникам-любителям і професіоналам не варто забувати і про дотримання вимог агротехніки, як і враховувати кліматичні умови регіону, особливості випадання опадів, ґрунт та інші нюанси.
Вважається, що під час першої і другої фаз зростаючий Місяць притягує до себе соки рослин, таким чином вони починають активно рости вгору. Цей період підходить для посіву насіння, висаджування розсади, дерев і чагарників, а також для поливу, розпушування ґрунту, внесення добрив.
На Місяць, що спадає, у третій і четвертій фазах, навпаки, рослини починають рости в корінь. У даний період краще садити коренеплоди відразу через кілька днів після закінчення зростання Місяця.
Зауважте: як у повний місяць, так і в молодик, а також у дні сонячних і місячних затемнень взагалі не варто працювати в городі або в саду.
Посівний місячний календар на 2017 рік складено фахівцями й астрологами на основі тих закономірностей, які враховують усі особливості цього року, починаючи від знань про зміну місячних фаз, закінчуючи впливом знаків Зодіаку на сад і город.
Завчасно починайте готуватися до сезону, приготуйте насіння, складіть графік висівання насіння та висаджування рослин, узгодьте його за місячним посівним календарем. Бажаємо врожайного сезону!
Підготувала Міла Сергєєва

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>