Ігор Гузь – Уряду: «Коли нарешті розпочнеться будівництво дороги «Володимир-Устилуг»?!

Ігор-Гузь--744x502-Коли нарешті розпочнеться будівництво дороги «Володимир-Устилуг», – поцікавився народний депутат Ігор Гузь у першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва під час «Години запитань до Уряду».
Нагадаємо, свого часу Республіка Польща дала кредит на так звані міждержавні дороги у Львівській та Волинській областях.
-У моєму виборчому окрузі дорога «Устилуг-Володимир» – «ворота» у Європейський Союз і до нас в Україну. Уже середина жовтня. Руху немає. Передбачали виділити 120 мільйонів гривень. Спільно з львівськими колегами цікавимося: що заважає розпочати будівництво міждержавних доріг? – апелював парламентар до урядовця.
Степан Кубів погодився, що це – справедливе запитання, та відповів, що тривають погоджувальні процеси, а про результат обранця поінформують індивідуально.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>