Гурт «Made in Ukraine» на фестиваль завітав уперше

012Завершив святкову програму фестивалю «Українське коровай-сузір’я» чудовий гурт «Made in Ukraine», який приїхав до нас на запрошення організаторів.
Яскраві та харизматичні вокалістки Тетяна Дегтярьова і Тетяна Кривенко своїми потужними голосами запалювали сцену у парку «Слов’янський». Під їхні енергійні народні пісні завзяті дружби ділили смачні й запашні короваї та роздавали всім бажаючим. Під чудові композиції «Made in Ukraine» ноги самі йшли у танок, тож охочі із задоволенням підтанцьовували.
А після виступу гурту нам вдалося розпитати артисток, чим вони живуть та як творять. Гості розповіли, що їхній колектив був заснований 1998 року. Заслужена артистка України Тетяна Дегтярьова – незмінна солістка гурту. Тетяна Кривенко прийшла з «Лісапетного батальйону». Ольга Павелець – поет, композитор та аранжувальник пісень, вона ж – автор творчого перекладу пісні «Смуглянка». Половину репертуару гурту складають українські народні пісні, решту пише Ольга. Деякі композиції вона осучаснює.
-Фестивальна Україна поповнюється новими масштабними заходами. Чи часто гастролюєте і де? – цікавимося.
-Дуже приємно, коли нас запрошують і слухають. Ми об’їздили з концертами всю Україну і Білорусь. На жаль, для поїздок за кордон немає фінансової можливості.
-Яка пісня з вашого репертуару сприймається глядачами найкраще?
-Це неперевершена «Смуглянка» в обробці Ольги Павелець, яку завжди просять заспівати на біс.
-Чи вперше ви завітали у Володимир, які враження від нашого міста?
-У Володимирі ми вперше. Враження просто супер, публіка надзвичайна, відчували колосальну підтримку глядачів і будемо раді приїжджати до вас ще і ще. Тут дуже класно, тож запрошуйте!

One thought on “Гурт «Made in Ukraine» на фестиваль завітав уперше

  1. Тетяна Кривенко

    Шановна редакція!
    Прошу звернути увагу, на те, що в статті про візит гурту “Made in Ukraine” до Вашого міста є елементи неправдивої інформації! Зокрема, стосовно того, звідки до колективу прийшла Я (Тетяна Кривенко) та з приводу наших концертів у Білорусії. Чекаю відповіді в Facebook.

    Reply

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>