Художники з Володимира-Волинського взяли участь у Всеукраїнському фестивалі “Folk Ukraine”

1-17Цього року, за традицією, в Києві пройде масштабний Фестиваль писанок на Софійській площі. Організатори вирішили трохи змінити формат свята і цьогоріч, окрім гігантських яєць, площу прикрасять чарівними кроликами, які розмалювали більше 200 українських художників – повідомляє БУГ.
Катерина та Павло Юрчуки з Володимира-Волинського вирішили взяти участь у Фестивалі писанок і розмалювали двох велетенських пасхальних кроликів. Так два рукотвори з нашого міста прикрашатимуть на Великодні свята столицю України.
За умовами фестивалю всі художники спочатку проходили конкурсний відбір, і тільки кращі отримували макет для розпису. Заготовки для арт-об’єктів роз’їхалися по всій Україні.
Оформлені роботи повернуться в Київ до 2-3 квітня, і за кілька днів перед Великоднем їх побачить уся Україна. Після того, як зайців доставлять на Софійську площу, їх встановлять на спеціальні підставки висотою в один метр. Помилуватися великодніми кроликами можна буде з 5 по 22 квітня.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>