Волинянські чорнобривці Василя Рижука будуть квітнути у Берліні

111Волинський скульптор Василь Рижук,  відомий своєю «чорнобривською» акцією , побував у Берліні, де посадив квіти біля пам’ятника загиблим морякам на меморіальному комплексі у Трептов-парку, -повідомляє Вісник.

Василь Рижук виклав любительське відео, де його на телефон знімають в момент висадки квітів біля пам’ятника з написом «Вечная пам’ять павшим героям».

«Ось цими руками посадив 627 з половиною кілометрів квітівбіля дороги. І приїхав… А скоро день Перемоги. То думаю, треба тут посадити теж», – розповідає Василь Рижук.

Довідково. Меморіал в Трептов-парку (Берлін) – радянське меморіальне кладовище і меморіальний комплекс з братською могилою. Знаменитою є фігура радянського солдата з дівчинкою на руках, встановлена у 1949 році. Він мечем розбиває фашистську свастику і стоїть ногою на її уламках, в лівій руці тримає дівчинку, що до нього притуляється. Всередині п’єдесталу скульптури –  мавзолей.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>