Хто відвідає Будапешт і Відень стане відомо на балу “Кришталева туфелька”

26754494_2021833344749682_691827438_nОрганізувати дозвілля в умовах сучасного міста сьогодні не становить серйозної проблеми. До уваги багатотисячної армії тусовщиків надана величезна інфраструктура розваг на будь-який смак і колір – нічні клуби, галасливі бари і респектабельні ресторани ваблять яскравими неоновими вивісками підгулялу публіку. А як бути, якщо традиційні розваги вже встигли набити оскому, чи є місце справжній романтиці і вишуканим манерам? Дійсно, потрапити на нетривіальний захід, повністю витриманий в дусі вікторіанської Англії не так просто. Однак, як показує практика, і таке завдання цілком вирішуване, особливо коли бал відбуватиметься у Володимирі-Волинському.
Підготовка до новорічно-різдвяного балу «Кришталева туфелька» вийшла на фінішну пряму. Успішно завершився етап безкоштовних тренувань для усіх бажаючих навчитися танцювати вальс, полонез та польку. Проте генеральна репетиція дійства ще попереду. Вона відбудеться 11 січня об 11:45 у культурно-мистецькому центрі. Залишилося зовсім небагато до яскравого свята.
На цьому балу буде вручено головний приз – кришталеву туфельку, розіграно іскристі подарунки ПО НОМЕРАХ, ЯКІ ВКАЗАНІ У ЗАПРОШЕННІ. А також відбудеться підбиття підсумків конкурсу «Три весілля», яке проводив впродовж 2017 року обласний тижневик «Місто вечірнє». Тому веселянам, які брали у ньому участь, ще є остання можливість до 12:00 10 січня 2018 року проголосувати за допомогою купонів з газети або на порталі видання. А переможці конкурсу відвідають старовинні міста Європи – Відень і Будапешт! Учасники, які посіли 2-ге і 3-тє місця поїдуть на вікенд у Закарпаття і чарівний Львів.
Нагадуємо вам про дуже важливу деталь: усього учасників балу буде 120. Саме таку кількість затверджено організаторами відповідно до пожежних норм приміщення, де проходитиме бал. Тим, хто не байдужий до танцю, слід завчасу подбати про запрошення на це свято і придбати його у касі КМЦ або в організаторів. Варто поспішати, адже запрошень лишилося не так уже і багато. Також там можна зробити і благодійний внесок.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>