Хто відроджує урочище Кошманка, або Шила в мішку не втаїти

urochishe-rassoli-2Нещодавно до редакції «Міста вечірнього» зателефонувала мешканка села Марія-Воля, яка повідомила про те, що в населеному пункті будують нову автобусну зупинку, а також розпочинаються роботи з відродження урочища Кошманка, яке в 60-70-х роках минулого століття було відомою зоною відпочинку. Візитною карткою урочища було джерело з винятково чистою водою. За останні роки і урочище, і джерело стали занедбаними.
Органи місцевого самоврядування, до яких звернулася редакція, підтвердили, що відповідні роботи в селі Марія-Воля проводяться, але особи, причетні до цих робіт, просили дану інформацію не поширювати. Проте, як відомо, шила в мішку не втаїти, і саме жителі села повідомили, хто і з якою метою проводить роботи. Дотримуючись етичних правил, не станемо розголошувати отриману інформацію. Головне те, що знаменитому в районі урочищу можуть повернути життя.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>