Хто снопи в’яже, той і хліб пече

Снопи фото 2Завжди в Україні символом свята врожаю були снопи. З ними пов’язано чимало прикмет та вірувань. Сніп – неодмінний атрибут святвечора. Вважається, що його присутність поряд із святковим столом принесе в дім достаток. Якщо дівчина на виданні не вміла в’язати снопи, то, казали старші жінки, вона і хліба не спече.
Конкурс снопів є традиційним на фестивалі «Український коровай-сузір’я». Кожен сніп – то витвір мистецтва. Оригінальними були снопи зимненських майстрів, особливо пишним видався сніп Надії Столяр із Житань. Та все ж журі мало свої погляди і думки. Віддаючи належне красі та символічній наповненості кожного колоса, 3-е місце журі віддало представникам Красностава та Свійчева. На другому місці – хлібороби з Овадного та Білина. А ось переможцем стало ТзОВ «Мустанг Транс» в особі Ігоря Кондисюка. Отже, є снопи – значить, будемо з хлібом.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>