Головне завдання – заміна водопроводу і ремонт доріг

1481800778-1470128440_4_10.18.33_7-1200x675За інформацією голови Зарічанської сільської ради Ігоря Пальонки, силами сільських комунальників уже відремонтовано дах, а також утеплено пінопластом перекриття (горище) і замінено вікна другого поверху в дитсадку с.Суходоли. В самій сільраді відбувається перереєстрація документації для її заміни в різних державних і громадських установах та організаціях. Іде підготовка до проведення зборів і виборів старости в селі Ласків. Та основне завдання, яке ставить перед собою Ігор Анатолійович на найближче майбутнє, – це заміна водоканалізаційних мереж у східній частині Заріччя та ремонт доріг на території всієї об’єднаної громади.
Минулого тижня Ігор Пальонка взяв участь у робочій нараді при Володимир-Волинській РДА. Обговорювалися питання формування місцевих бюджетів на 2018-й рік, зокрема фінансування спільних районних закладів освіти, медицини, культури та соціального захисту населення.
Валентина Савчук, с. Заріччя, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>