«Хочете гідну пенсію – звертайтеся до нас»

DSC_0043Анатолій Кублій відомий у нашому місті як підприємець і як фінансовий консультант компанії «Еулайф Груп», яка займається роз’ясненням та впровадженням пенсійного забезпечення в Україні. Про технології роботи компанії, яка забезпечує гідний рівень життя пенсіонерам, Анатолій Іванович уже розповідав на сторінках нашої газети. Нині його хвилює інше питання. З ним Анатолій Іванович звертається до людей, які через економічні негаразди можуть взагалі залишитися без пенсійного забезпечення.
-В Україні запрацювала пенсійна реформа, яка показала, що держава фактично відмежувалася від своїх громадян, від їхнього майбутнього. Міністр соціальної політики Андрій Рева майже цинічно заявив: «Не хочете платити внесків – не звертайтеся по пенсії». Це зневага до тих людей, які змушені працювати за кордоном, отримувати в Україні мізерну зарплату або займатися тимчасовим нестабільним бізнесом. Ці люди в перспективі залишаться без пенсійного забезпечення. Але не з нами… Ми сьогодні наголошуємо: чим раніше розпочати накопичення бажаної суми, тим відчутніше це буде вже через кілька років. У країнах Заходу, де досить висока страхова культура, люди ще в молодості відкривають рахунки, на яких зберігають свої накопичувальні внески. Ось чому в літньому віці вони мають змогу подорожувати, лікуватися, займатися творчістю тощо, не думаючи про хліб насущний. 33-й Президент США Гаррі Трумен казав, що з допомогою страхування життя у них, тобто в Америці, навіть бідняк може стати багачем. Влада в Україні не дає такої можливості. А тому наша компанія вже сьогодні відкрита для укладення домовленостей з пенсійного страхування. Укладення домовленості з пенсійного страхування – чудова можливість накопичити капітал для забезпеченої старості. Отож хочете гідну пенсію – звертайтеся до нас. Консультації надаються за телефонами 063-203-18-04 або 067-934-18-89.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>