Хіба можна позбавляти місто крові, яка рятує тисячі людських життів?..

8f983ab9f8a6949f85fd51cde4a07c10-520x38016 грудня на Луцькій трасі трапилася жахлива автоаварія. На цю трагедію відгукнулися десятки людей нашого міста. Наступні дні на станцію переливання крові м.Володимира-Волинського звернулися більше 70-ти людей, які захотіли стати донорами і поділитися своєю кров’ю з потерпілими. Першими з них були військовослужбовці 14-ї бригади, які нещодавно повернулися з АТО. Щоб швидко і оперативно прийняти велику кількість донорів, довелося розвернути на станції резервну операційну і другу операційну бригади.
Такі трагічні випадки, які, на жаль, трапляються в нашому житті, ще раз підтверджують необхідність зберегти потужності Володимир-Волинської станції переливання крові, яка, до речі, обслуговує й забезпечує компонентами та препаратами крові сім районів нашої області, приймає більше 5-и тисяч донорів. На станції необхідний постійний запас крові, її компонентів і препаратів. Так нещодавно тільки завдяки тому, що на станції були достатні запаси крові, вдалося врятувати життя молодому чоловікові, який потрапив під потяг у Турійську і зазнав важкої травми, втративши більше трьох літрів крові. І таких випадків, де лише донорська кров може врятувати життя хворих та потерпілих, немало. І при тому всьому у владних структурах області вже планували реформувати нашу станцію, тобто скоротити штати і виробничі потужності. І тільки завдяки активній позиції колективу станції, депутатів обласної ради на чолі з Костянтином Зінкевичем, помічника народного депутата Ігоря Гузя – Андрія Бокоча це питання поки що зняте з порядку денного.
Колектив станції щиро вдячний усім, хто став на захист нашої станції, яка, до речі, є однією з найпотужніших в Україні і єдиною з промисловим методом виробництва препаратів крові, що дозволяє при необхідності забезпечити ними весь західний регіон України.
Від імені родичів потерпілих в автомобільній аварії, медичних працівників висловлюємо вдячність усім небайдужим, особливо військовим 14-ї бригади, їхньому командуванню за милосердя, гуманізм та готовність поділитися часткою своєї крові.
Ярослав Бенч, завідувач ВЗКК Володимир-Волинської СПК

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>