«Героям слава за борню землі, де проростає хлібний колос»

DSC_0755Протягом 2-3 жовтня у Володимирі проходив восьмий фестиваль традиційної національної культури. Цьогорічне дійство тісно переплелося зі складною політичною ситуацією у країні і вічною цінністю землі української – хлібом. Хоча активна фаза військових дій на сході підійшла до завершення, але поки залишається окупованим Крим, а територію Донбасу контролюють сепаратисти, говорити про мир надто рано. Ще болять незагоєні рани наших воїнів, а туга за загиблими героями не покидає наші серця. Тому сьогодні не до веселощів.
Нація, яка не знатиме своїх героїв, зникне. Отже, завдання восьмого фестивалю – назвати кращих синів Вітчизни, вшанувати їхній подвиг, скласти вдячність живим і мертвим, їхнім сім’ям. Так сталося, що саме життя поєднало хліборобську працю з благородною справою захисників Батьківщини.
Тому організатори подбали, щоб у роботі етномайданчиків, у виставках вінків і дитячих малюнків, у шкільних виховних годинах, в матеріалах пошукових експедицій, у міжконфесійному молебні, у патріотичних композиціях на гала-концерті шанобливо було викарбувано образ героя. А логічним вінцем свята стане передача випечених народними умільцями короваїв і сплетених материнськими руками вінків з колосся учасникам АТО та їхнім родинам.
Церемонія відкриття фестивалю проходила у суботу на площі Героїв. З урочистим словом привітання до присутніх звернулися голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець, голова районної ради Андрій Оніщук, заступник міського голови Олег Свідерський та багаторічний спонсор фестивалю директор ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>