Директор КП «Полігон» звинувачує депутата Сергія Радкевича у незаконних діях

00021-0-00-00-232Директор комунального підприємства «Полігон» Олександр Козичко поскаржився у поліцію на депутата Володимир-Волинської міської ради Сергія Радкевича, що нібито він скоїв протизаконні дії, встановивши освітлення пішохідного переходу на вул.Незалежності біля ЗОШ №2.
У вівторок 17 травня у присутності журналістів депутат давав пояснення дільничному інспектору щодо ситуації, яка склалася. Сергій Радкевич заявив, що діяв на підставі закону України «Про статус депутатів місцевих рад» і жодного порушення він не вчинив.
-Це не Радкевич встановлював світильник, а людина з освітою електрика і усіма дозволами, – розповідає депутат міської ради. – А стосовно того, що Козичко каже, що це спричиняє небезпеку для пішоходів, можу сказати: до знака і світильника, який працює на світлодіодах, підведено лише 12 В. Це зовсім не загрожує життю чи здоров’ю людей.
Даний конфлікт Олександр Козичко відмовився коментувати журналістам.
Відео з детальнішою інформацією ви можете переглянути на сайті нашої газети.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>