Допоможіть врятувати Олександра!

ТЕСЛЯСаші Теслі 19 років. Проживає він з батьком і сестричкою-дев’ятикласницею у селі Маркелівка. Весною закінчив Оваднівський ліцей і пішов працювати на будівництво. Добру працьовиту дитину життя змалку навчило заробляти на шматок хліба, бо ріс він далеко не в розкошах.
Ще й року не минуло, як померла його мама, а тут несподівано прийшла нова страшна біда: 2 листопада Саші діагностували пухлину головного мозку, внаслідок якої виникла ще одна проблема – гідроцефалія.
Нині хлопець перебуває на лікуванні в нейрохірургічному відділенні обласної клінічної лікарні, де йому проведуть шунтування, аби вивести рідину, що набирається у черепі. А далі чекає складна і дороговартісна операція з видалення пухлини у столичній клініці.
Сім’я Саші не має таких коштів, щоб забезпечити лікування, і уклінно просить усіх добрих, не байдужих до чужої біди людей допомогти врятувати юне життя хлопчини.
Кошти можна перерахувати на картку «ПриватБанку» № 4149 4978 2227 6186 на ім’я двоюрідної бабусі Мосорук Ніни Іванівни.
Підготувала Міла Сергєєва

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>