До уваги учасників АТО та ООС, які бажають навчатися

uchasnyky-bojovyh-dij-890x39559f2d3df00d28Управління соціального захисту населення Володимир-Волинського міськвиконкому пропонує дистанційну форму навчання. З питань подачі необхідних документів та заяв для вступу до, а також із ознайомленням щодо вибору спеціальностей (дуже широкий вибір) звертатися за адресою: вул. І. Франка, 8 (Управління соціального захисту населення Володимир-Волинського міськвиконкому) тел. 24726 (або попередньо до відділення морально-психологічного забезпечення 39 зенітного ракетного полку).
Звертаємо увагу, для учасників АТО/ООС, що їх зарахування до університету проводиться без здачі ЗНО. Навчання здійснюється на безоплатній основі. Документи на вступ до університету повинні бути подані у встановлений МОН термін (IV рівень акредитації, можливість здобуття кваліфікаційного рівня бакалавра, магістра.)

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>