До нас завітали майстри з Івано-Франківщини

DSCN3807Як завжди, на фестивалі можна було побачити творчість народних умільців. Милували очі картини і вишитий одяг, біжутерія і взуття, лялечки та інші іграшки. Цього разу на фестиваль завітали і гості з Івано-Франківщини – майстри Сергій Маланюк та Микола Риптах. Обидва умільці на фестивалі вперше. Майстер з Косова Сергій Маланюк демонстрував жіночі прикраси, роботи, виконані з бісеру, оригінально оформлені сумочки. Всі витвори майстра виконані в карпатському стилі, а ґердани позначені українською народною символікою.
Микола Риптах – любитель народного посуду. Його виробами дуже зацікавлювалися відвідувачі, оскільки майстер представив не тільки вміло виконані роботи, а й ознайомлював з речами побуту, які вже є напівзабутими. Багато матусь і бабусь придбали своїм онучкам гарні українські віночки з кетягами калини та іншими квітами-символами України.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>