Для сіл Ласків та Вощатин обрали старосту

vybory_ukrajina_4578У Зарічанській ОТГ цієї неділі, 3-го червня, відбулися вибори старости сіл Ласків та Вощатин. На посаду претендували дві жінки: Світлана Рабчевська (за підтримки ВО “Свобода”) та Тетяна Шевчук (за підтримки партії “УКРОП”).
У селі Ласків Зарічанської ОТГ загалом проживає 495 виборців, з них на дільниці прийшли 229 осіб. За Шевчук віддали свої голоси 126 людей, а за кандидатку Рабчевську – 101 голос. А ще два бюлетені визнано недійсними.
В селі Вощатин загальна кількість виборців становить 165 людей, з який прийшли лише 80. За Тетяну Шевчук проголосували 67 селян, а Світлану Рабчевську підтримали лише 13 виборців.
За Шевчук загалом проголосувало 193 виборці. За Рабчевську свої голоси віддали 114 жителів Зарічанської ОТГ. В підсумку старостою сіл Ласків та Вощатин обрали Тетяну Шевчук.
Наталія Ткачук, с Ласків, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>