Учасник конкурсу №8

«Сім’я – ось що найважливіше, ось що змушує битися моє серце»

Безимени-1Саме так каже про свою дружину і трьох дітей голова родини Віталій Попов.
Якого б віку і статусу не була людина, де б не жила і яких поглядів не дотримувалася б, вона потребує сім’ї. Спочатку тієї, де народжується і росте, потім – тієї, яку створює сама і де виховує своїх дітей. Довіра, турбота, підтримка – ось із чим асоціюється це слово у Віталія.
Народився пан Віталій у Росії, а мама його родом з Володимирщини. Ще у дитинстві разом з рідними він повернувся у село Острівок, що поруч з Володимиром. Там він закінчив школу. Батьки звели будинок у Льотничому, де зараз Віталій і проживає зі своєю дружиною Ларисою, синами Сергієм і Олексієм та найменшою донькою Тетянкою.
0-02-04-71edb19159e7643aa6941530f12f558f109acfbbc854ddb58c3de8c112578fbb_fullЯк розповідає чоловік, його дружина родом із Шостки, але на момент їхнього знайомства вона проживала в Росії. Їхнє спілкування спочатку відбувалося з допомогою листів. Через декілька місяців вони нарешті зустрілися. Минуло зовсім небагато часу, і Віталій та Лариса покохали одне одного й вирішили одружитися. Молоде подружжя є віруючими людьми, тому отримали благословення від рідних і священнослужителя у протестантській церкві. Через декілька років у їхній сім’ї з’явилися діти. Віталій також став священнослужителем. Він був пастором у церкві, постійно разом із дружиною і дітьми долав багато кілометрів, щоб провести богослужіння для прихожан, які його любили і завжди чекали. Лариса ж йому постійно допомагала і завжди підтримувала. У церкві вона займалася музичним служінням, адже спів і музика – дуже важливі для недільних зібрань, а жінка закінчила музичну школу і художнє училище. А ще Лариса займалася з дітками, які приходили з батьками до їхньої церкви.
Та настав період, коли сім’я Попових вирішила повернутися на батьківщину. Тут лишилася мама Віталія, до якої вони і переїхали. Наразі родина проживає у Льотничому. Троє дітей навчаються у школі. Молодший син Олексій знайшов улюблене заняття. Він професійно займається футболом, грає і тренується у команді «BRW-ВІК», яка є чемпіонами України у молодшій лізі. Окрім цього, хлопець також любить музику, грає на фортепіано і сопілці. Учителі з музичної школи казали, що він може навчитися грати на багатьох інструментах, адже має неабиякий талант.
Сергій також навчається у школі. Хоча до випуску ще багато часу, проте він уже почав замислюватися, ким стане у майбутньому. У школі також любить грати у футбол з друзями. Хлопець компанійський і завжди готовий допомогти оточуючим.
Тетянка, найменша донька Віталія і Лариси, теж навчається у школі. Дуже старанна і працьовита. Вдома допомагає татові й мамі. Окрім звичайної школи, вона навчається і в музичній гри на фортепіано. Зараз готується до важливого конкурсу.
Мама Лариса ж дбає про виховання дітей. А це дуже важлива справа. Щоранку потрібно всіх нагодувати, зібрати трьох дітей у школу, а чоловіка на роботу. Віталій же, як справжній голова сім’ї і годувальник, щоранку о 5 годині вирушає на роботу.
Родина Попових якось вирішила придбати козу, щоб мати молоко для дітей Подруга Лариси Алла Виборова, яка має у господарстві декілька кіз, подарувала сім’ї маленьку кізоньку. Лариса з посмішкою згадує, як везла її в сумці у маршрутці з міста в село. Коза почала голосно мекати на всю маршрутку, і це в усіх пасажирів викликало посмішки і покращило настрій. З цього моменту Віталій з дружиною почали займатися розведенням кіз. Зараз вони мають в господарстві семеро кіз і одного рогатого козла. Навесні вже очікують приплоду. Ще родина вирощує курей, які навіть взимку несуться.
Віталій також розповів про свою мрію. Коли він приїхав у село, то тут був садок, який він вичистив і довів до ладу. Зараз чоловік хоче виростити новий сад з яблунями, черешнями, горіхами і абрикосами. Як він розповів, це для того, щоб родина взимку споживала вітаміни і насолоджувалася смачними плодами спільної праці.
Олексій Біянов, с. Льотниче, Володимир-Волинський район

Проголосувало : 0 Голосувати

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>