Учасник №9

93-А клас ЗОШ №1: Верхній ряд – Олексій Грицюк, Богдан Козачук, Віта Седловська, Вадим Чипенюк, Поліна Ляшук, Вадим Адамчук, Олег Панасюк, Олександр Губерук. Другий ряд – Валерія Паюк, Михайло Кондисюк, Ірина Адамчук, Євген Магдюк, класовод Валентина Геннадіївна Адамчук, Яна Кіяк, Микола Сідловський, Влада Захарчук, Максим Заяць. Нижній ряд: Володимир Дмитревич, Іван Каляпух, Максим Куля, Артем Лешко, Віталій Бадзюнь.

3-А клас міської школи №1 – це маленькі заповзяті патріоти, які прагнуть робити добро

Народження маленьких яскравих зірочок

Два роки тому у 1-А класі міської ЗОШ №1 утворилося сузір’я 22-х маленьких школяриків. Серед них – 7 чарівних леді та 15 джентльменів. Усі по-своєму жваві, творчі, всім властива неповторність, унікальність. Діти залюбки навчаються, змістовно проводять вільний час. Вони надзвичайно згуртовані, а джентльмени з повагою і галантністю ставляться до юних леді. За два роки у школі діти навчилися цінувати добро. В цьому їм допомагає участь у благодійних акціях, особливо тих, які діти організовують самі, звичайно, під керівництвом учителів. Цікаво і яскраво учні презентували проект «Як приручити вітер?». Вони підготували мультимедійні презентації, макети вітряків, стінгазети, малюнки, фото-колажі, наукові фільми, блок-схеми. Засвітилося яскраве сузір’я обдарованих зірочок, які дають надію на те, що великими яскравими зірками в майбутньому засяють на мирному небі Вітчизни

Наші таланти: художники і музиканти

Юні зірочки все частіше і яскравіше спалахують у школі. Ірина Адамчук займалася художньою гімнастикою, у 3-му класі залюбки відвідує гурток східних танців. Іванко Каляпух відвідував бальні танці, тепер серйозно тренується у секції боксу. Віталій Бадзюнь та Валерія Паюк навчаються мистецтва малювати у художній школі. Влада Захарчук насолоджується уроками у музичній школі, а саме грою на сопілці. Артем Лешко, Яна Кіяк, Валерія Паюк та Настя Мишко у школі творчо розвиваються у гуртку «Художні вироби зі шкіри» від ЦПО. А ще Іринка Адамчук та Настя Мишко опановують мистецтво співу у шкільній вокальній групі.

Успіхи і досягнення: є чим пишатися!

Половина учнів у класі – відмінники навчання. Це Іринка Адамчук, Віталік Бадзюнь, Яна Кіяк, Мишко Кондисюк, Артем Ляшко, Олексій Грицюк, Валерія Паюк, Віта Седловська, Іван Каляпух, Владислава Захарчук, Максим Куля. У шкільному конкурсі читців поезії Лесі Українки серед учнів початкової школи Іринка Адамчук посіла 1 місце, а Влада Захарчук – 2-е.
Всі учні класу дружно взяли участь у VIII Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе». Наш класний проект серед волинських учасників Всеукраїнського конкурсу «Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах» набрав найбільшу кількість голосів.
3-є місце посів Артем Лешко у міському конкурсі «Умілі ручки», а перед цим 2 місце дісталося Максиму Кулі. Михайлик Кондисюк отримав подяку за участь у міському святі «Смаковиця по-володимирськи». Мама Михайлика на прохання сина спекла смачні булочки. Переможцем дитячого журналу «Смайлик» у 2015 році став Віталій Бадзюнь. У міському конкурсі «Олівець-малювець» «бронзу» виграла Валерія Паюк.
Твори добро завжди і всюди,нехай тебе шанують люди!
Сьогодні у нашої спільної матусі – України – поранена душа і болить серденько. А коли мамі важко, то чи можемо ми, її любі діти, стояти осторонь? Нехай ми ще не великі, але беремо активну участь у благодійних акціях школи, а також міста, були ініціаторами власних доброчинностей.
Ще другокласниками ми продавали свої іграшки, речі, книжки, вироби, зроблені власними руками, на благодійному шкільному ярмарку. Зібрані кошти учнівський парламент передав родинам колишніх випускників школи, які загинули в зоні АТО. Допомагали у зборі теплих речей для воїнів, які нині на бойовому посту захищають рідну землю від агресора. Коли проводилась акція «Зігрій солдата», ми приносили шкарпетки, светри, шапки.
У день професійного свята армійців відвідали воїнів місцевої військової частини. Ми подарували нашим бійцям малюнки, вітальні листівки, а також ангелів-оберегів. Віршованими вітаннями прагнули підняти бойовий дух наших солдатів, підбадьорити їх.
Навесні, напередодні Великодня, наш клас долучився до акції «Подаруй Великодній кошик солдатам». Разом з пасхальними подарунками ми передали в зону АТО прапор України для того, щоб воїни написали свої побажання разом зі словами подяки. Акція була підтримана дирекцією школи. Стяг пройшов свій бойовий шлях і повернувся до навчального закладу. Його урочисто підняли на шкільній лінійці.
Ми не стояли осторонь, коли у школі збирали теплі речі для дітей сходу. Разом з батьками придбали канцелярські товари для Красногорівської ЗОШ №3 Мар’їнського району Донецької області.

Як добре, коли поруч батьки!

Наш 3-А гордиться своїми батьками. Важко переоцінити те, що вони роблять для нас, своїх дітей, і для нашої школи. Не беручи до уваги безпосередньої участі батьків у ремонті школи, ми дякуємо їм за принтер, цікаві та змістовні стенди. А як тати і мами переживають за нас, за наші успіхи! Вони допомагають в організації свят і ранків та по можливості самі беруть участь. Наші досягнення – це і їхня велика заслуга. Є у нашому класі тато – герой АТО. Це Сергій Іванович Чипелюк. Нині він старший прапорщик 14-ої бригади. Саме він організував нам екскурсію у військову частину в день Збройних сил України. Ми відвідали Музей слави – і наче побували в історичній епосі, коли наш народ вистояв перед лютим ворогом. До акції для дітей сходу долучилася мама Людмили Каляпух.
Ми безмежно вдячні нашим батькам за піклування, за затишну класну кімнату, за те, що виховують нас шляхетними і гуманними людьми.

Творчість вчителя породжує творчість учнів

Класовод 3-А класу Валентина Геннадіївна Адамчук уже 28-й рік працює вчителем початкових класів. Після закінчення у 1988 році Володимир-Волинського педагогічного училища вересневий дзвоник покликав молоду вчительку у першу десятирічку, з якою вона і пов’язала свою педагогічну долю. У 2005 році закінчила Волинський університет імені Лесі Українки. З 2011 року педагог очолює методичне об’єднання вчителів початкових класів, голова профспілки школи. Починаючи з 2011 року, проводить конкурс дитячої творчості «Поетичні паростки». П’ять шкільних родин виростила Валентина Геннадіївна, п’ять випусків благословила на подальше навчання, п’ять дитячих колективів змужніло на її очах. Любов Валентини Геннадіївни до дітей безмежна, а доброта дає змогу відчути кожну дитячу душу. Секрет успіху педагога не лише у вмінні підтримати учня, а й розкрити його неповторну творчу особистість, розвинути прекрасні почуття, допитливість – якості, без яких немає гармонії навчання та виховання. Шлях, яким Валентина Геннадіївна йде по життю, обраний за покликом серця. Про це свідчать її педагогічні досягнення: переможець у міському конкурсі «Шкільний портфоліо», участь у конкурсах «Моральний вчинок – 2013», «Вчитель року», «Класний керівник – 2004». Педагог бере участь і у художній самодіяльності школи. Валентина Геннадіївна часто публікує свої доробки на сайтах «Учительський журнал on-line», «Методичний портал», має вона і власний канал на YOUTube ua «Валентина Адамчук», де розміщує свої відео, фізкультхвилинки, колористику, кліпи, дитячі проекти, відеоуроки.
Директор школи №1 Людмила Самусєва високо оцінює професіоналізм та педагогічний талант Валентини Адамчук, а 3-А називає маленькими патріотами, які прагнуть робити добро.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Проголосувало : 78 Голосувати

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>