Учасник №8

86-Г ЗОШ№2. На знімку: верхній ряд: Ігор Герасимчук, Яна Мовчан, Анна Куран, Олександра Шах, Владислав Каркушевський, Дарина Ясюк, Юлія Кукай, Євген Коба, Анастасія Кравчук, Юлія Маковська, Анастасія Ярош, Назар Пасько, Катерина Кулик, Артем Кулик. Нижній ряд: Станіслав Гладишев, Діана Панасюк, Олександр Рижук, Марія Воєвода, Віталій Ткачук, Ірина Дмитрук, Софія Максимчук, Любов Бабенкова, Анна Дружук, Денис Нехай, Юлія Ваврещук, Анна Власюк, Костянтин Свірщ, Даніїл Собчук. Учитель: Тетяна Миколаївна Музичук.

«Щебетухи-щебетуни, реготухи-реготуни!..»

“Їх неможливо не любити», – із захопленням каже вчитель іноземної мови і класний керівник Тетяна Музичук про свій клас. Енергетика від цих дітей іде шалена, і найперше, що вам потрібно, аби подружитися з ними, – почуття гумору. «У нашому колективі панує специфічний гумор, ми постійно сміємося. Взагалі, йдучи на урок до свого 6-Г, я готова до всього, адже вони можуть здивувати», – розповідає Тетяна Миколаївна про свій веселий і творчий клас. За її словами, ці діти дуже добрі, тому не дивно, що і батьки також їх усіх обожнюють. У школі діти знаходять один в одному підтримку.
Станіслав Гладишев: Ми йшли з однокласниками додому, як у Діани Панасюк розболілася нога, мабуть, невдало ступила. Дехто побіг кликати вчительку, інші побули біля Діани. Коли по неї прийшла бабуся, то ми пішли далі.
Тетяна Миколаївна: У нас є ще одна учениця – Анна Ткаченко, яка навчається за індивідуальним планом. Ми всі її любимо і підтримуємо.
Катерина Кулик: Коли комусь стає погано, то його обов’язково проводять додому.
Тетяна Миколаївна: Це унікальний випадок, коли після занять діти не поспішають залишити подвір’я школи, а проводять час разом. Буває, йду зі своїх останніх уроків, а хлопці ще у футбол ганяють.

Клас-несподіванка

Переглядаю стіннівку шостого «Г». На ній безліч веселих фото. Забави часто організовують на день іменинника. Виявляється, у цьому класі люблять танцювати і, що важливо, хлопчики не соромляться запрошувати дівчаток і поводяться, наче справжні джентльмени. «Єдина проблема – дівчат більше, ніж хлопців, співвідношення 18:11. Тому шукаємо для дівчаток ще сімох партнерів для танців», – сміється Тетяна Миколаївна. Не може не вражати один факт: 6-Г настільки артистичний, що із задоволенням вчить вірші напам’ять. І справді клас-несподіванка.
А ще в цьому класі завівся… барабашка, як про це захоплено розповіли діти. Одного разу вчителька залишила в кабінеті цукерки і сметану, а коли школярі разом з нею повернулися туди після уроків, пакет із продуктами наче корова язиком злизала! Та яким було здивування і Тетяни Миколаївни, і учнів 6-Г, коли наступного дня пакет виявився на місці. Що найдивніше – барабашка був не голодним і не з’їв навіть цукерки.

“А наша Тетяна Миколаївна…”

Денис Нехай: Дуже хороша.
Марія Воєвода: Розумна і красива.
Дарина Ясюк: З нею можна поговорити про що завгодно.
Олександр Рижук: Добрий знавець англійської мови, найкращий у світі.
Станіслав Гладишев: Уміє примирити, якщо хтось посвариться.
Анастасія Ярош: Вона нас усіх однаково любить, справедлива. І допомагає, якщо ми чогось не зрозуміли.
Анна Власюк: Дуже позитивна людина, з якою ніколи не буває сумно.
Влад Каркушевський: Тетяна Миколаївна може підтримати в момент хвилювання. Наприклад, перед виступом на КВК вона ділилася секретами, як заспокоїтися і не боятися сцени.

«Наш клас – суперклас!»

Такими словами розпочинає свою розповідь мама учениці Даринки Ясюк – Ганна Ігорівна. Чудово, коли батьки активно долучаються до життя класного колективу. А ця мама разом із донькою підготувала конкретні докази того, чому 6-Г найкращий.
-Сьогодні хочемо познайомити вас з нашим 6-Г супер класом. «Г», тому що у класі багато гумору, грайливості і трішки галасу. Ми разом вже 6 років. За цей час здружилися, згуртувалися, пережили багато цікавих подій і можемо розповісти не одну історію з життя нашого класу. Керівник Тетяна Миколаївна Музичук – цікава, активна, відповідальна, чуйна. Вона завжди допоможе і підтримає будь-які починання.
А починань у нас багато. Кожен учень класу відвідує гурток чи займається в секції. Староста класу Віталик Ткачук відвідує секцію з футболу. Ще один футболіст з нашого класу – Даніїл Собчук. Команда, у якій грають хлопці, виборола не одну нагороду.
Заступник старости Євген Коба показує відмінні результати у навчанні. Ми можемо похвалитися ще такими відмінниками: Люба Бабенкова, Аня Власюк, Юля Ваврещук.
У нашому суперовому класі багато артистичних і різнобічно розвинених особистостей. Влад Каркушевський – гравець Володимир-Волинської ліги КВК, грає на гітарі і займається вільною боротьбою. До речі, вже має 11 медалей і змагається не тільки в Україні, але й за кордоном. Також гравцями КВК є Сашко Рижук і Денис Нехай. Постійна учасниця усіх конкурсів і свят – Даринка Ясюк. Майбутніми «Бетховенами» ростуть наші Аня Дружук, Софія Максимчук, Катя Кулик. Номінацію «Умілі ручки» впевнено віддаємо Олександрі Шах. А дівчатка Настя Кравчук, Юля Маяковська, Аня Куран завжди вирізняються талантами на уроках малювання.
Ніколи не пропускають уроків фізичного виховання Назар Пасько, Артем Кабак. Активний і здоровий спосіб життя веде Костик Свірщ – відвідує секцію з баскетболу, а також Яна Мовчан і Дарина Ясюк – дівчатка займаються стрибками у висоту. Маємо і вправних дівчаток-танцюристок. Це Настя Ярош та Іра Дмитрук, які додадуть ритму в кожне свято. Не дадуть засумувати, потішать віршами, піснею, розвеселять гуморескою Марійка Воєвода, Юля Кукай, Діана Панасюк, Ігор Герасимчук, Стас Гладишев.
Ось такий наш суперклас! Усе завжди супер – це про нас!
Підготувала Аліна Зай

Проголосувало : 335 Голосувати

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>