Учасник №4

43-А клас Володимир-Волинської гімназії імені О.Цинкаловського. Нижній ряд зліва-направо Іван Омельчук , Оксана Олійник, Іван Літвін Другий ряд – Марк Куліш, Владислав Рупша, Олександр Максимук, Олександр Олійник, вчитель Тетяна Валеріївна Брукалюк, Ярина Шуляр, Олександр Колодрубець, Катерина Бардась, Ярослав Ящук. Третій ряд – Артем Яцюк, Анастасія Майкут, Михайло Недбало, Ілона Смик, Олег Тибель, Ірина Ковальчук, Богдан Міщук-Калиш, Анастасія Марчак, Владислав Панасюк, Софія Мандюк. Четвертий ряд – Богдан Фаль, Анастасія Савчук, Артем Войнович, Дарина Пастушок, Дам’ян Дячок, Вікторія Никонюк, Максим Йовик, Марія Мохончук, Павло Конон, Софія Семенюк.

Наш талановитий, неповторний, творчий клас

Кажуть, що талант – родом з дитинства, бо того дня, коли маленька людина приходить у світ, Бог цілує її і обдаровує певними здібностями . Кожна дитина несе в собі універсальну місію – стати людиною, віддати близьким людям весь свій талант та уміння. Школа – це найперший осередок в житті дитини, де вона виявляє свої таланти і вчиться бути потрібною і корисною.
3-А клас Володимир-Волинської гімназії імені О. Цинкаловського вже в стінах свого навчального закладу завоював авторитет творчого і талановитого колективу. В класі 33 учні. І про кожного з них вже можна сказати, що це особистості – цілеспрямовані і по-своєму обдаровані. Своєрідна перлина класу, його гордість – Анастасія Марчак, яка здобула І місце в обласному конкурсі з української мови імені П. Яцика. Софійка Семенюк пише власну книгу, яку тато, Сергій Семенюк, обіцяє надрукувати. Катруся Бардась захоплюється народними танцями, а нахил до бальних танців виявився у Івана Літвіна, Олександра Максимука, Анастасії Майкут, Анастасії Савчук. А Софійка Мандюк мріє відвідувати східні танці. Яринка Шуляр брала участь у багатьох конкурсах бального танцю і має цілу колекцію нагород. Дівчинка – чемпіон України з бального танцю.
Багато дітей у класі люблять музику і спів: відвідують музичну школу і гарно співають Іринка Ковальчук, Марійка Мохончук, Даринка Пастушок. У багатьох родинах на високому рівні духовне виховання, а тому Дам’ян, Дячок, Марійка Заяц, Оксана Олійник, Олег Тибель, Ярослав Ящук відвідують церковний хор, а Марк Куліш захоплюється духовною літературою.
Не бракує у нашому класі і художників. Зіркою класу є Тетяна Михалик, яка виборола ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнка. Також займаються в художній школі Вікторія Никонюк і Павло Конон, виявляє художні нахили Ілона Смик.
Богдан Фель чи не єдиний у нашому класі, кому до смаку логічні науки. Він найкраще у класі «дружить» з математикою.
Пощастило 3-А і на спортсменів. Артем Войнович займається футболом і відвідує спорткомплекс. Про великий бокс мріє Максим Йовик. Східна боротьбі притягує Богдана Міщука-Калиша. Жвавий непосида Михайлик Недбайло, Сашко Олійник, Влад Рупша, Артем Яцюк одержимі футболом та іншими видами спорту. А Іванко Омельчук та Владислав Панасюк опановують ази карате та дзюдо. Не байдужий до спорту і Сашко Колодрубець.
Творчу наснагу і таланти дітей підтримують батьки. За власні кошти вони придбали для класу телевізор та комп’ютер, надали значну допомогу в облаштуванні кабінету. Гордяться учні батьками – героями АТО: Геннадієм Григоровичем Літвіном, Олександром Леонідовичем Марчаком, Віталієм Адамовичем Михаликом, Олександром Миколайовичем Смиком, Миколою Леонідовичем Фалем. Батьки беруть участь в організації та проведенні класних заходів, люблять родинні свята, дні іменинника.
Поруч з дітьми – лагідна і турботлива «класна мама» – Тетяна Валеріївна Бруцалюк. За фахом – вчитель німецької мови – ця молода жінка дуже любить своїх вихованців. Особливо їй подобається незакомплексованість та допитливість дітей. Сама Тетяна Валеріївна – всесторонньо обдарована людина. Мама двох діток, вона знаходить час на художню літературу, турбується про тварин, навіть має вдома живий куточок. Вчитель вважає, що доброта і людяність мають виховуватися з раннього дитинства, а любов до природи – невід’ємна частина у становленні справжньої людини. А дружній клас – це коли багато «я» зливаються в одне «Ми».
Антоніна Булавіна 4

Проголосувало : 1 Голосувати

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>