Учасник №3

32-В клас ЗОШ №2 (Верхній ряд: Микита Мороз, Злата Огродніча, Олександр Мушкет, Ярослава Кондратюк, Ангеліна Столярук, Богдан Шевчук, Анна Мостинська, Ангеліна Ліщук, Микола Дацюк, Анна Костюк. Середній ряд: Вікторія Мазурук, Ірина Приступа, Артур Баженов, Дарина Селещук, Вероніка Сидоренко, Вікторія Лахманець, Яна Шаблевська, Софія Оліфирук, Даяна Романюк, Софія Олещук, Андрій Хільчук, Станіслав Дружук.Нижній ряд: Юлія Пойда, Станіслав Штурін, Олександра Жеребцова, Владислав Валашенко, Софія Ясюк, Юрій Кузьмич. Класний керівник: Наталія В’ячеславівна Кияновська (Левосюк)

Знайомтесь: клас, що має свої традиції

Творчий і непосидючий клас під керівництвом Наталії В’ячеславівни хоча й навчається у школі лише другий рік, та вже може похвалитися активністю й успіхами не тільки у навчанні, але й у художній самодіяльності.
І все почалося рік тому, коли для знайомства учні разом із класоводом організували родинне свято. Прийшли батьки, родичі – близько сімдесяти осіб. І така кількість гостей для цього класу не дивина. Учні 2-В розказують вірші, танцюють – тому рідним в радість завітати на таке свято. У 2014-му відзначили Святого Миколая, Восьме березня, Свято букварика. Цього разу до 19 грудня діти підготували справжнє театралізоване дійство.

Артисти і спортсмени

У 2-В навчаються дуже артистичні діти. Вероніка Сидоренко, Софійка Оліфирук, Яна Шаблевська відвідують заняття з вокалу. Однак першість цей клас тримає, безумовно, у танцях. Східними – займаються Анна Костюк, Дарина Селещук, Софія Ясюк. Заняття з бальних танців відвідують Тимофій Єфімчук, Яна Шаблевська, Вікторія Мазурук, Злата Огродніча. Вероніка Сидоренко виготовляє вироби з бісеру, а Софійка Ясюк – член гуртка «Умілі ручки». Тимофій Єфімчук є призером міського конкурсу «Олівець-малювець» (3-є місце), а його однокласник Богдан Шевчук посів 2-е місце в конкурсі, організованому Будинком школяра, – «Умілі ручки».
Є у 2-В класі і спортсмени. Микита Мороз займається футболом, Станіслав Дружук – боксом. Дівчатка не відстають від хлопчиків: Віка Лахманець стала переможницею у міських змаганнях з шахів, а Аня Мостинська має синій пояс з карате.

Навчання

Наталія В’ячеславівна з гордістю каже, що клас по-справжньому сильний. Деякі діти вже окреслили свої інтереси у сфері науки. Так, наприклад, Артур Баженов заявляє про себе в математиці, Даяна Романюк у 1-му класі читала близько 160-ти слів у хвилину, що є чудовим результатом. Стас Дружук, хоч і пішов у школу в п’ятирічному віці, але робить значні успіхи в навчанні.

Цікаво

У 2-В навчається Ярослава Кондратюк, а це дочка ще однієї учениці Наталії В’ячеславівни – Лілії Кондратюк. Ще колись дідусь Ярослави зробив класний куточок, який досі прикрашає стіну кабінету №11, де навчаються зараз учні цього класу. Учителька згадує й інших своїх школярів з перших випусків, які привели навчатися тепер уже своїх дітей. Зокрема, колишня учениця Наталії Кияновської (Левосюк) Ірина Ковальчук – мама Тимофія Єфімчука, Юлія Мазурок – мама Вікторії Мазурук. Схоже, 2-В загальноосвітньої школи №2 справді можна назвати великою родиною зі своїми традиціями.

Батьки

Цей клас настільки “крутий”, що має власного кінооператора. Ним є тато Богдана Шевчука, який знімає на відео цікаві моменти в житті 2-В. Завдяки Романові Васильовичу клас має власну відеотеку. А минулого року з’явився фільм, у якому діти давали інтерв’ю. Буде дуже хороша згадка на майбутнє.
Закінчується останній урок, і за дітками приходять мами, тати, бабусі, дідусі. Олександр Мушкет – один із перших, хто прийшов забрати сина з уроків. Хлопчика також звуть Олександром. Тато розповідає, що син любить точні науки, але й загалом навчання у школі йому дуже подобається. Олександр Мушкет-старший забирає дитину зі школи кожен день, а ось домашні завдання допомагає виконувати мама. «До речі, ми дуже задоволені роботою вчителя і відвідуємо всі заходи, які тут організовують», – каже Олександр.

Вчитель

Наталія В’ячеславівна Кияновська (Левосюк) навчалася у ЗОШ №2, де тепер є вчителем початкових класів. Після школи закінчила Володимир-Волинський педколедж. Спочатку працювала організатором у школі, а після декретної відпустки стала класоводом. За її плечима – 28 років вчителювання. «Зараз у мене 8-ий випуск», – гордо каже Наталія В’ячеславівна, а серед випускників школи, для яких вона стала першою вчителькою, чимало медалістів. Ми ж додаємо, що хороший старт – це завжди важливо.
Після педагогічного коледжу Наталія Кияновська здобула вищу освіту за спеціальністю “Вчитель російської мови та літератури”. Вона є учасником конкурсу «Вчитель року». Маючи ще й освіту хореографа, прищеплювала любов до танців і дітям. Згадує, як активно її учні перших випусків брали участь у концертах, а потім навіть виступали в ансамблі «Дружба». «Зараз також танцюємо з дітками, але готуємо виступи тільки до свят, це наше хобі», – зазначає улюблена вчителька 2-В класу.
«Як кожна дівчинка, я в дитинстві хотіла стати артисткою. Та одного разу почула по телебаченню фразу, що вчитель є артистом постійно, актор – тільки на сцені. Тому, так би мовити, я реалізувала мрію дитинства», – каже Наталія В’ячеславівна.
Підготувала Аліна Зай

Проголосувало : 1 Голосувати

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>