Учасник №1

16-А клас Володимир-Волинської ЗОШ №2: (Нижній ряд зліва на право Геннадій Лакотош, Дмитро Антонюк, Любомир Картишев, Андрій Матвійчук, Петро Балок, Ольга Кирилова, Світлана Кирильчук, класний керівник Наталія Ліховська. Верхній ряд зліва на право – Світлана Оніщук, Карина Муругій, Світлана Юзепчук, Яна Іванова.

Маленький клас з великими мріями

Володимир-Волинська ЗОШ №2 – це великий, дружній і невгамовний вулик. Життя тут вирує за звичним ритмом: діти гомонять у своїх навчальних кабінетах, вчителі поспішають до учнів, щоб передати їм свою мудрість. Кожен клас, як велика сім’я, живе своїми радощами і проблемами.
Але є у нашій школі один клас особливий, який відрізняється від інших. Це улюбленець вчительського та учнівського колективу 6-А, яким керує чудовий педагог, добра і лагідна «мама» – Наталія Леонідівна Ліховська. Так сталося, що нас лише 13 і в історії 2–ої десятирічки це найменший клас. Але унікальність наша не лише в цьому. Ми вміємо дружити, співчувати, працювати і веселитись. І нехай немає серед нас відмінників, але кожен неповторний по-своєму. Світлана Оніщук – найкраще навчається, перша за рейтингом у класі. Карина Муругій – своєрідна родзинка нашого класу. Світлана Юзепчук – «наш «золотий голос». Яна Іванова – прекрасний організатор і чудова танцюристка. Геннадій Лакотош – теж танцюрист і спортсмен. Дмитро Антонюк обожнює інформатику і заповзятий рибалка. Любомир Картишев – знавець математики і обожнювач енциклопедій. Андрій Матвійчик – артист розмовного жанру. Петро Балок захоплюється грою на скрипці. Ольга Кирилова – староста класу. Світлана Кирильчук, на жаль, виїхала з нашого міста. На фото ви не побачите Богдана Савоскіна та Михайла Панасюка, які навчаються за індивідуальним планом, та ще Юрія Слука, котрий в день фотографування був відсутнім.
Наш клас – це маленький світ, незіпсований великими матеріальними статками, знаменитими родичами та гучними подіями. Мабуть, тому ми цінуємо людяність, добро, милосердя, дружбу. У нашому класі є діти учасників АТО, з багатодітних сімей, сироти та позбавлені батьківського піклування, діти –інваліди. Але це не заважає нам бути дружними, розуміти і підтримувати один одного, бути активними у шкільному житті. Жоден захід у нашій школі не відбувається без нашої участі. Ми вміємо і малювати, і співати, і танцювати, відвідуємо різні гуртки, музичну школу, займаємось спортом. Та головне – ми навчилися приходити на допомогу один одному. І згуртовує нас наша турботлива і терпляча Наталія Леонідівна.
Є у нас мрія: поїхати у мандрівку, побачити історичні місця України та світу, зробити цікаві фото. Сподіваємось, мрії наші здійсняться, адже живемо у європейській країні. Одне лише нас турбує: наш клас можуть розформувати. Ми навчатимемось тоді у інших класах, а так цього хочеться, так хочеться бути разом упродовж шкільних років.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Проголосувало : 10 Голосувати

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>