Чи віддадуть територію військового полігону під мисливські угіддя приватній фірмі з Луцька?

Володимир-Волинський міськрайонний осередок Федерації мисливського собаківництва України з 2009 року намагається взяти в своє користування мисливські угіддя на території військового полігону. Взяли всі погодження і подали документи в Волинську обласну раду. Відразу скажу, що погодження давали без якихось проблем – все таки осередок є громадською організацією, а не приватною фірмою, у випадку припинення діяльності все наше майно переходить у власність держави, тоді, як власники приватної фірми у випадку ліквідації все своє майно ділять між собою.

Але,  у Волинській облраді нам ці угіддя не давали – просто не розглядали це питання, постійно знімаючи його з порядку денного.

В кінці кінців з’являється ще один претендент на ці угіддя –ТзОВ «Устилуг». До нашого Устилуга ця фірма має таке саме відношення, як Румунія до Риму, бо знаходиться в м. Луцьку по вул. Бенделіані.  Ми довго судились з цією фірмою за ці угіддя – виграли суд і справа якби притихла. Осередку угіддя все рівно не дають, хоча регулярно намагаються дати ТзОВ «Устилуг» – вже три рази доводилось знімати це питання з порядку денного.

Вчора знову це питання було винесено на розгляд обласної сесії.

От дивіться – користування мисливськими угіддями, це не є користування землею, чи майном, це все, що пов’язано з полюванням. Але – чому жителі міста і району, які перебувають на обліку в осередку, не зможуть полювати на території полігону, а хлопці з Луцька зможуть. Якщо осередок проводить свої заходи, то в першу чергу це спрямовано для користі людей, які проживають в місті і районі.  А про кого буде думати приватна фірма з вул. Бенделіані – питання риторичне, явно що не про нас.

І тут вже виникає питання до нашої влади міста і району – вони повинні про це думати ще більше ніж я,  як керівник осередку. Це ж їхні прямі обов’язки, вони за це гроші отримують, а я працюю на громадських засадах.

Громадські організації постійно чують від влади – «Щось робіть корисне, проявляйте активність». Це вигідно владі – люди самі, витрачаючи свій час і свої гроші щось роблять для суспільства. Але коли мова заходить про те, що громадська організація хоче користуватись чимось, тоді відразу з’являються проблеми – це «щось» призначено для приватних фірм, а не для громадських організацій.

Буду писати заяви по цій проблемі до місцевої влади, з відповіді стане ясно, про кого думає наша влада – про жителів вул. Бенделіані, що в Луцьку, чи про жителів Володимира і району.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>