Чому дітей ставлять у куток

60257529.177677750Мабуть, ніхто з нас не виріс, не відбувши покарання у кутку. Після горезвісного паска цей вид кари займав друге місце. Та, виявляється, ставили нас у куток не даремно, бо така виховна методика тягнеться ще із сивої давнини. Наші далекі пращури хоч і обмежено знали про світ, але володіли певними законами природи. Великими мудрецями були древні жерці та волхви. Саме вони повчали батьків ставити неслухняних дітей у куток.
Куток – це стик двох стін, і саме на цьому стикові сконцентровується позитивна енергія, яка повільно поширюється по всій оселі. Дитина, опинившись у кутку, потрапляла під благодатний потік позитиву і позбавлялася своїх вад. Сучасні вчені-біофізики радять кутки у приміщенні тримати вільними, не заставляти громіздкими предметами, які спинятимуть потік позитивної енергії. Пригадаймо, що у старовинних українських хатах саме в кутках вішали образи і лампади, які підсилювати позитивний потік. У кутку добре відпочивати, мислити, займатися творчістю. А ось тупі кути навпаки – посилають нам стріли негативної енергії. А тому кутки столів, шаф, тумбочок не мають бути націленими на людей. У всякому випадку слід уникати перебування під прицілом цих кутів. Недаремно у старовину надавали перевагу круглим столам, та й тепер сучасні дизайнери розробляють меблі із заокругленими кутами. Отож, як бачимо, у природі гострі кути є набагато безпечнішими, ніж у житті.
Підготувала Антоніна Булавіна

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>