Чоловіки зобов’язані приписатися до призовних дільниць

22232_3На підставі законодавства України, розпоряджень і рішень органів обласного та місцевого самоврядування наказую: провести з 10 січня по 31 березня  2017 року на території Володимир-Волинського району та міста Володимира-Волинського приписку громадян України чоловічої статі, 2000 року народження, до призовних дільниць.
Явці на призовні дільниці для проходження комісії з питань приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2000 року включно, що постійно або тимчасово проживають на території міста та району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
Усі чоловіки, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: місто Володимир-Волинський вул. Січових Стрільців, 3, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці.
Валентин Корнієнко,т.в.о. начальника відділення комплектування Володимир-Волинського ОРВК

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>