Черги у районному відділі ДМС просто вражають

fullВиявляється, довгоочікуваний безвіз приніс з собою і проблеми, чим поглибив ті, які були. Отримати біометричний паспорт не так просто, як це афішувалось. Підтвердженням цього є величезні черги, які на сьогоднішній день існують у Володимир-Волинському відділі ДМС. Перетомлені і знервовані люди займають черги з 2-ої години ночі і, не зважаючи на погодні умови, проводять залишок ночі під відкритим небом. А попереду ще цілий день у черзі із сумнівною надією потрапити на прийом, так як за день це вдається в середньому 20-м особам.
- Черги дуже великі, але однією з причин у нашому відділі є відсутність кадрів, оскільки одна працівниця у відпустці, а друга – в декреті, – пояснив ситуацію начальник відділу Віктор Давидюк. – Проте зауважу, що подібний ажіотаж з чергами відбувається всюди в Україні. Думаю, що це явище тимчасове і найближчим часом черги зникнуть.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>