ЧЕРЕЗ НЕЗААСФАЛЬТОВАНИЙ ДВІР ВИКЛИКАЛИ ПОЛІЦІЮ

Через ями у дворі на вул. Сагайдачного, 12 та Ковельська, 71, які володимир-волинська влада не бажає заасфальтувати, громадський активіст Тарас Сватко викликав наряд поліції.
«Через бездіяльність місцевої влади змушений звертатися за допомогою до поліцейських. Через цю ямковість два місяці тому звертався на чудову платформу, яка фактично не діє у нашому місті, – «Розумне місто». Моя заявка отримала статус запланованої, проте досі не є виконаною і дата виконання не вказана», – каже Тарас Сватко і додає, аби дізнатися дату виконання ремонту звертався до чиновників міської ради Ірини Ліщук, Олега Свідерського та Ярослава Матвійчука.
Поліція, що прибула на місце виклику склала акт огляду дорожнього полотна, де було зафіксовано усі ями. Деякі з них мають глибину до 12 сантиметрів, а деякі ще й в ширину сягають двох метрів. Відповідно до законодавства, поліція направить припис до балансоутримувача з вимогою усунути ямковість, якщо цього не буде виконано, то відповідна посадова особа отримає немаленький штраф.
Також Тарас Сватко звертався до першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука щодо розмітки дороги по вулиці Ковельській, яку нанесли неналежним чином і тепер заїхати чи виїхати з дворів прилеглих територій не порушивши ПДР – неможливо.
«З власних джерел мені стало відомо, що дана така негласна вказівка ці ями не асфальтувати, оскільки в цьому дворі проживаю я і, крім цього, не реагувати на мої звернення належним чином. З чого така позиція міської влади – мені не зрозуміло», – дивується активіст.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>