БІЙЦІВ 51 ОМБ ВІДПУСТИЛИ З СІЗО

56556Апеляції бійців 51-ї окремої механізованої бригади з Володимира-Волинського на ухвалу Сватівського районного суду Луганської області розглянув Апеляційний суд Харківської області. Про це інформує Василь Нагорний в мережі.

Колегії суддів вирішили, що тримання під вартою підозрюваних за частиною 2 статті 402 КК України в Старобільському СІЗО на Луганщині є надто суворим запобіжним заходом та таким, що не відповідає тяжкості вчиненого правопорушення. Новим запобіжним заходом обрано: домашній арешт з використанням електронних засобів контролю.

«Важко уявити скільки довелося б ще чекати, якби не поїхали в Київ, де у Вищому спеціалізованому суді підняли рейвах, а потім матері «штурмом» не взяли б харківську пошту, де й валялись апеляційні скарги. До честі харківських суддів, ті не стали затягувати процедуру і призначили скарги до розгляду негайно», – додав Нагорний.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>