«Берегу надії» – п’ять років

берег надіїГромадська організація «Берег надії» відзначила п’ятиріччя з часу заснування. Це співпало ще з однією приємною несподіванкою – отриманням просторішої кімнати у Центрі позашкільної освіти, де все капітально відремонтоване, завезені нові меблі, приладдя для творчих занять, розвиваючі іграшки.
Як зазначила голова організації Світлана Янущиц, під їхнім піклуванням перебуває 19 дівчат і хлопців старшого віку. Однак, з ініціативи активного волонтера «Берега надії» Олени Кандиби, вирішено займатися й меншими дітьми, яких по списку вже налічується 25.
Концертну програму було підготовлено силами своїх вихованців. Особливо запам’ятався індійський танець Олександри Янущиц, незабутньою, з чудовою акторською постановкою виявилася і зіграна казка «Колобок». Це – результат роботи психологів гімназії ім.Олександра Цинкаловського і педагогічного коледжу Марії Демчук та Ігоря Поліщука. Крім того, у роботі з дітьми допомагають і студенти навчального закладу.
Спортивним розвитком членів цієї громадської організації, які відвідують басейн, беруть участь в обласних змаганнях для неповносправних, займається Валерій Рудись.
Любов Нестерук, м.Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>